Чим шкідливий Хлор У Воді?

Чим шкідливий Хлор У Воді?

З причини далеко недосконалих показників якості водопровідної води, питання змісту в ній хлору залишається актуальним. Питна вода, що надходить в будинок, береться з найближчих джерел і піддається традиційній очищення. В результаті вода позбавляється великих і дрібних чужорідних тіл, а бактерії знищуються. Останньому результату сприяє хлор. Хлор, до речі, є сильним алергеном. Тому, коли говорять «алергія на воду» мається на увазі алергія на що залишилися в питній воді елементи хлору. Хімічна небезпека хлорованої води полягає в освіті токсинів і канцерогенів, а також речовин, що мають канцерогенні властивості. Вплив таких з'єднань на організм людини призводить до згубних наслідків для живих клітин. Отже, хлорована вода небезпечна для споживання, але, як виявилося, небезпека є і при зіткненні такої води зі шкірою. Під час ручного прання, прийняття ванни, хлоровані речовини потрапляють через шкіру, приводячи до аналогічного негативного ефекту.

НАСЛІДКИ ТРИВАЛОГО СПОЖИВАННЯ ХЛОРОВАНОЇ ВОДИ

Як тільки хлор став використовуватися для дезінфекції води, промисловці строго заперечували його негативний вплив. Але в 70-их проводилися дослідження, метою яких було знайти зв'язок між онкологією і питною водою. Результати не дали ствердної відповіді на цілі досліджень, однак, були встановлені факти вплив хлору на людськи організм. Серед таких:

  • Порушення роботи органів травлення.
  • Хвороби серцево-судинної системи.
  • Підвищення тиску.
  • Зниження кількості кров'яних тілець (анемія).
  • Вимивання кальцію з тканин (волосся стає сухим, нігті ламкими).
  • Подразнення слизових.
  • Вчені приписували хлору, який потрапив в організм людини, онкологічні захворювання кишково-шлункового тракту. Також в ході досліджень порівнювали карти районів з найбільшою кількістю хворих на рак і районів з найвищими показниками вмісту хлору в воді. Була озвучена гіпотеза про прямий зв'язок цих двох явищ.
ЩО РОБИТИ?

Слід максимально уникати води, що містить хлор. Так як ми не можемо бути відповідальними за якість води на районі, єдиний вихід - забезпечити належну фільтрацію, що дозволяє повністю позбутися від хлору. Так як хлор надає значної шкоди організм людини, здійснювати очистку водопровідної води необхідно обов'язково. Можете не купувати фільтри, якщо вважаєте це великою витратою, і очищати воду активованим вугіллям. Але витрачений час і незручність процесу змусять вас відмовитися від цієї затії і придбати самий звичайний фільтр для води. Так, ви забезпечите собі можливістю приготувати здорову і нешкідливу їжу, не користуючись послугами спеціальних магазинів з продажу чистої води. Крім того, фільтри зворотного осмосу видаляють і інші шкідливі домішки, які не підвладні промисловому очищенню. А щоб уникнути впливу хлору в душі, можна придбати спеціальну насадку. Повірте, це недорогий пристрій позбавить шкіру від пересушування і знизить ризики заробити астму та бронхіт.

Продовжити На головну