Фільтри Для Жорсткої Води

Фільтри Для Жорсткої Води

Для чого необхідні фільтри для жорсткої води? Чи є необхідність в даних приладах? Більшість споживачів уже встановили для себе необхідність очищення трубопровідної води. Для забезпечення себе і своїх домочадців очищеною питною водою, вони встановлюють функціональні очисні системи, використовують настільні фільтри. Дані прилади ефективно справляються з очищенням води від важких домішок, бактерій, прибирають неприємний запах, але прибирають вони жорсткість, як робить це фільтр для жорсткої води? Адже дорога побутова техніка, від пральної машини і до посудомийної машини, доведено, піддається швидкому зносу і регулярним поломок внаслідок використання жорсткої води в її роботі. Небезпека для здоров'я людини, яку можуть запобігти фільтри для пом'якшення води, представляють магній і кальцій. Саме ці елементи забезпечують жорсткість води, і можуть викликати ряд захворювань в організмі. Допустимий вміст даних речовин в літрі - 1-2 мг. Якщо вода у вашому будинку, навіть очищена, перевищує цей поріг, вам необхідні фільтри пом'якшувачі води.

ПЕРЕВАГИ, ЯКИМ МАЄ СУЧАСНИЙ ФІЛЬТР ДЛЯ ПОМ'ЯКШЕННЯ ВОДИ

Ті, хто вже випробував в експлуатації фільтр для пом'якшення води, відзначають наступне:

  • Пом'якшена вода приємна на смак і відрізняється високою якістю при використанні її в стравах.
  • Повна відсутність неприємних запахів.
  • Разом з пом'якшення води здійснюється додаткове очищення від шкідливих домішок патогенних бактерій.
  • Фільтри для пом'якшення води дуже прості в обслуговуванні.
  • Недорога вартість фільтрує.
  • Елементом, що фільтрує можуть виступати іонообмінні смоли, таблетовані солі, реагенти, нанофільтри (безреагентне пом'якшення).
ЯК ПРАЦЮЄ ФІЛЬТР ПОМ'ЯКШНЕННЯ ВОДИ

Найбільш поширений спосіб очищення води - іонообмінні технології. Фільтри очищення води містять ємність, насичену смолою, де прохідна вода збагачується іонами натрію, натомість залишаючи в ємності магній і кальцій. Така проста установка пом'якшення води сприяє зниженню жорсткості шляхом перетворення бікарбонату кальцію в харчову соду.

Продовжити На головну