Як Визначити Якість Водопровідної Води?

Як Визначити Якість Водопровідної Води?

На нашому сайті, та й в інших джерелах, постійно згадується, що перед покупкою фільтра очищення води важливо визначитися з вихідними характеристиками водопровідної рідини. Боротися з різними видами забруднень, покликані різні картриджі, всілякі системи. Далеко не всі з них пом'якшують жорстку воду або ефективно усувають дрібні залізні домішки. Загалом, аналіз необхідний в будь-якому випадку. Це дуже сильно вплине на покупку приладу. Отже, існує три способи визначити якість води.

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ КОНСУЛЬТАНТУ-ОПЕРАТОРУ

Дане дійство можна назвати повноцінним аналізом, однак кваліфікований фахівець може навскидку сказати, які забруднювачі характери для води вашого регіону і підкаже елементарні способи перевірки її характеристик в домашніх умовах. Для цього необхідно заздалегідь підготувати відповіді на наступні питання:

  • Смак води. Солонуватий, гіркуватий або, можливо, трішки солодкий?
  • Запах. Чи є він взагалі? Як відчувається?
  • Колір. Вода прозора, жовтувата, біла?
  • Наявність / відсутність осаду.

В якості альтернативи може бути порекомендував універсальний фільтр, покликаний проводити очищення максимальної кількості забруднень.

ЛАБОРАТОРНІ АНАЛІЗИ

Безперечно, це один з найнадійніших способів перевірити якість води, яку ви споживаєте. В першу чергу з питанням перевірки можна звернутися в санітарно-епідеміологічну станцію. Однак у великих містах є і спеціалізовані фірми, які надають послуги подібного роду. Найчастіше аналіз води платний, проте не можна сказати, що подібна перевірка обходиться дорого. В результаті аналізу видається виписка і розшифровка, після чого можна з упевненістю сказати, надлишок яких елементів загрожує вашому здоров'ю. Визначаються органолептичні, хімічні та узагальнені показники.

САМОСТІЙНА ПЕРЕВІРКА

Один з надійних шляхів визначення хімічного складу - самостійна перевірка. Для її проведення необхідно купити набори хімічних реагентів, найчастіше за все вони імпортного виробництва. Далі за стандартною схемою, знайомої ще зі шкільної лави: в воду наливається (засипається) препарат, який сигналізує про наявність забруднень зміною забарвлення або іншими хімічними реакціями. Всі подібні набори містять інструкцію по застосуванню і продаються в спеціалізованих магазинах або інтернеті.

Продовжити На головну