Кип'ятити Або Фільтрувати?

Кип'ятити Або Фільтрувати?

ДЖЕРЕЛА ЗАБРУДНЕННЯ

Протягом останніх десятиліть ознаменовані тим, що очищення води за допомогою кип'ятіння не є ефективною. Всі фахівці, в тому числі і лікарі санітарно-епідеміологічних служб, стверджують, що позбутися від бактерії з допомогою високої температури не вийти. У той же час, стан води, яка подається з водопровідної мережі, щорічно тільки погіршується, а основні причини такі:

  • Забруднення речовинами, що скидаються підприємствами. З кожним роком збільшуються обсяги, які надходять у природні водойми з неочищених виробничих вод. Погіршує ситуацію не тільки стічні, зливові і талі води, а й неабияка зношеність труб водопровідної мережі;
  • Бактерії і мікроорганізми, що потрапляють в питну воду. Вони небезпечні для нормальної життєдіяльності людини, оскільки провокують токсикоінфекції, можуть стати причиною виникнення хронічні запальних процесів у внутрішніх органах. Серед найбільш небезпечних збудників передові позиції займають сальмонели і кишкові палички. Вони гинуть при тривалому впливі високих температур (кип'ятіння), а ось бактерії, які є збудниками ботулізму, і багато стафілококи не бояться окропу. Деякі синьо-зелені водорості нерідко стають збудниками важких захворювань, оскільки в своєму складі акумулюють велику кількість (понад 60) шкідливих хімічних сполук, а процес кип'ятіння ніяк не позначиться на їх життєдіяльності;
  • Крім вищезазначених джерел є таке поняття, як хлорування. Його регулярно використовують для очищення природних вод в комунальних установах. За допомогою збагачення небезпечними летючими парами, вдається мінімізувати кількість патогенної флори, однак у воді залишається хлор і його похідні. Фахівці рекомендують відстоювати водопровідну воду, але виключити потрапляння осаду і повноцінно очистити воду таким способом вкрай складно.

ФІЛЬТРИ - ОПТИМАЛЬНИЙ ВАРІАНТ

Таким чином, найбільш ефективним варіантом залишається фільтрація. Використовуючи змінні картриджі, можна абсолютно не турбуватися про якість споживаної рідини. Крім того, за допомогою системи сучасної фільтрації можна позбутися від численних бактерій, які навчилися «адаптуватися» до високих температур і з'єднанням хлору. Нагадаємо, що фільтри для очищення води можуть бути кількох видів. Одні можуть очищати невеликі обсяги води, інші ж, крім очищення, можуть ще й збагачувати питну рідину корисними мікроелементами і мінералами. Вибрати найбільш відповідний варіант очищення і пам'ятайте, що вода - це життя.

Продовжити На головну