Настільний Фільтр Для Води. Переваги Та Недоліки

Настільний Фільтр Для Води. Переваги Та Недоліки

Настільний фільтр для води - ідеальне рішення для будинку, в якому живе невелика сім'я. Цей прилад дозволить вам швидко і порівняно недорого отримати смачну, свіжу і нешкідливу воду для приготування улюбленої страви, ароматного супчика або гарячого чаю.


ОСОБЛИВОСТІ НАСТІЛЬНОГО ФИЛЬТРА ДЛЯ ВОДИ


Настільний фільтр - це просте вирішення складної проблеми. Ні для кого не секрет, що вода з крана у нас в країні тече погана. Приєднання до крану такого приладу дозволить вирішити проблему питної води раз і назавжди. При цьому встановити фільтр дуже просто і займе у вас всього пару хвилин.


Отже, що можна віднести до особливостей і переваг цього типу фільтраційної системи:


  1. Вона завжди готова до застосування і не вимагає підключення до трубопровідної системи;
  2. Прилад зручно розташовується на столі;
  3. Компактний і стильний, він відмінно впишеться в будь-який інтер'єр;
  4. Ціна порівняно маленька, що робить настільний фільтр доступним більшості споживачів;
  5. За ним дуже легко доглядати;
  6. Мобільний і транспортабельний.


До речі, таке придбання дуже швидко окупиться, якщо врахувати, скільки коштує бутильована чиста вода, яку вже не доведеться купувати. Сміливо можете брати такий фільтр на дачу, у відрядження, у відпустку, на море. До речі, на курортах ціни зазвичай трохи вище, ніж в звичайних містах. Тому, чим тягатися з пляшками дорогої води з магазину в номер, краще просто купити настільний фільтр і взяти його з собою.


ЯК ПРАЦЮЄ НАСТІЛЬНИЙ ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ


Отже, глечик наповнюється холодною водою з-під крана. Потім вода поступово проходить через картридж очищення. Повністю очистившись, смачна водичка опускається на дно. Все, щоб було в ній шкідливого, залишилося в картриджі. Ціна такого виробу залежить від тривалості експлуатації фільтра.


Встановити фільтр для води неймовірно просто. Досить накрутити на кран спеціальний пристрій, який йде в комплекті з придбанням. До речі, називається воно дивертор. Ви можете бути спокійні - за рахунок перехідників дивертор підійде як для радянських старих кранів, так і для сучасних європейських. Розміри дивертора малі. Сам фільтр буде зручним чином розташовуватися на столі. Один поворот вимикача - і ось, в фільтр вже набирається вода. Ще один поворот вимикача - і вода не набирається. До чого витрачати фільтр для того, щоб, наприклад, помити посуд?

Продовжити На головну