Корисні речовини в воді

Корисні речовини в воді

Відомий факт, що тіло людини на 60% складається з води. Спираючись на це, можна зробити висновок, що жоден житель планети не зможе обійтися без води. У наш час багато хто звик вживати рідину у вигляді чаю, кави, соків та інших напоїв. Існують навіть люди, яким не подобається смак звичайної води, тому вони її зовсім не п'ють. Тим, хто хоче бути здоровим, слід змінити подібну звичку. Адже саме вода в чистому вигляді приносить найбільшу користь організму.

Про речовинах в воді

Склад води може змінюватися в залежності від різних факторів. Наприклад, рідина з-під крана буде містити більше шкідливих речовин, а мінеральна навпаки відрізняється корисними. Тому важливо вживати саме хорошу воду, а не ту, яка надходить в будинок з труб. Будь-який організм потребує певних елементах, які впливають на здоров'я і стан людини. Слід розібратися, які корисні речовини є в воді, і що вона зможе дати організму.

Основні елементи:

  • Залізо.
  • Кальцій.
  • Калій.
  • Хлор.
  • Фтор.
  • Йод.
  • Мідь.
  • Магній.
  • Сірка.
  • Натрій.

Як можна побачити, в звичайній рідини є чимало потрібних елементів. Якщо вживати її регулярно, можна назавжди забути про нестачу даних речовин. Цим можна пояснити, чому самопочуття людей, що п'ють чисту воду, значно краще, ніж у любителів напоїв. Вважається, що дорослій людині на добу потрібно випивати приблизно 1,5 літрів рідини. Саме таку кількість необхідно для підтримки організму в хорошому стані. Потрібно пам'ятати про те, що від нестачі води в першу чергу страждає нервова система. Але це далеко не єдина проблема, яка може виникнути. Фахівці відзначають, що від нестачі рідини з'являється головний біль, погіршується травлення, виникає нервозність, починається голодування клітин, порушується транспортування корисних речовин. Деякі люди навіть раніше старіють через те, що п'ють мало води. Щоб уникнути можливих проблем зі здоров'ям, слід вживати хоча б кілька склянок звичайної рідини в день. Кава, чай і інші напої не вважаються.

Який ефект на організм надає вода?

Досить часто виникають суперечки на тему, дійсно чи потрібна звичайна рідина для людини. Досить подивитися на те, яка існує користь води для організму, щоб зробити однозначний висновок. Фахівці довели, що чиста рідина має омолоджуючий ефект. Вода покращує стан шкіри, зволожує епідерміс зсередини і робить покрив більш еластичним. Вона уповільнює старіння, тим самим довше зберігаючи молодість. Рідина виводить шлаки і токсини, які отруюють організм. Покращує роботу органів шлунково-кишкового тракту, допомагає переварити їжу і позбавляє від закрепів. Вважається, що вода зміцнює імунітет, захищає від інфекційних захворювань і допомагає швидше одужати. Також вона сприяє відновленню енергії, тим самим знімаючи втому. Звичайна рідина транспортує кисень і поживні речовини по клітинам, вона не допускає їх голодування і подальшу загибель. Без неї організму значно складніше працювати. Вчені довели, що вода знижує ризик виникнення серцевого нападу. Тому вона особливо необхідна людям похилого віку, а також тим, у кого є проблеми з серцево-судинною системою. Варто почати вживати рідину, і вже через кілька днів можна помітити, як стан організму покращиться. Вона хоч і не є лікарським засобом, але часом допомагає при хворобах краще, ніж аптечні препарати.

Продовжити На головну