Шунгіт - Ефективний Водоочиститель

Шунгіт - Ефективний Водоочиститель

Шунгіт - це гірська порода, до складу якої входить діоксид кремнію. Мінерал знайшов широке поширення в різних напрямках людської діяльності, в будівництві і металургії. Але фізико-хімічні властивості шунгита настільки унікальні, що породу почали використовувати в нетрадиційній медицині і навіть для очищення води. Шунгіт володіє структурою вуглецю, що й обумовлює його лікувальні властивості. У природі мінерал утворюється як донне відкладення органічного походження. Шунгіт - це перехідна стадія графіту, що обумовлює темний колір породи. Рідше зустрічаються мінерали сірих і коричневих відтінків.

ШУНГІТ В МЕДИЦИНІ

Люди помітили, що якщо настояти воду на шунгіт, вона придбає цілющі властивості. Науково був доведений факт позитивного впливу настояної води на людський організм. Таке лікування сприяє полегшенню симптомів вегето-судинної дистонії та захворювань шлунково-кишкового тракту. Шунгітовая вода буде корисна:

  • Для лікування печінки і нирок;
  • При нестачі гемоглобіну в крові;
  • Для полегшення алергії на різні рослини або тварин;
  • При гастриті і інших захворюваннях шлунково-кишкового тракту;
  • Для профілактики застуди і т.д.
  • Крім цього, рідина, збагачена мінералом, допомагає боротися з хронічною втомою і сприяє загальному підвищенню імунітету.
ФІЛЬТРИ З ШУНГІТОМ

Виробники водоочисної продукції не могли не замінити унікальних властивостей гірської породи. Досвідченим шляхом було встановлено, що шунгіт відмінно підходить для усунення забруднень. Для посилення властивостей можливе створення Шунгітную-вугільних сумішей. Для фільтрів з шунгитом використовується тільки подрібнений мінерал. У народній практиці очищення води може проводитися і цілісними частинами. Шунгіт досить міцний мінерал, умільці навіть призвичаїлися виготовляти з нього різні фігурки. Саме механічна міцність забезпечила можливість завантаження шунгита в фільтри для води. Варто відзначити, що гірська порода ще і хімічно стійка.

ЧИ Є ПРОТИПОКАЗАННЯ?

Нема протипоказань якщо ви використовуйте картриджі для глечиків. Шунгітную воду не рекомендується вживати людям з новоутвореннями і хронічними запаленнями. Втім, мова йде тільки про витримку води на шунгіт. Рідина, очищена за допомогою фільтра, абсолютно безпечна. Не зайвим буде згадати, що шунгіт чудово впливає на шкірні покриви. Умовно очищеною водою дозволяють надати обличчю більш свіжий і здоровий вигляд.

Продовжити На головну