Зустрічайте! Фільтр зворотного осмосу без бака Роса 266

Пийте тільки чисту воду!

купуйте Роса 266 тільки у фірмовому магазині Rosa1.com

kran
pic1
Ефективний

очищає воду від 99,8% домішок, в тому числі від бактерій і вірусів.

pic2
Швидкий

Фільтр Роса 266 очищає воду з максимально можливою швидкістю для осмосів - 1л/хв.

pic3
Легко підключається

У комплекті до фільтру йде інструкція, за допомогою якої фільтр підключається за 20-30 хвилин.

Чому вам потрібен саме фільтр Роса 266?

Збереження здоров'я вашої родини за допомогою однієї з кращих систем фільтрації фоди

Згадайте: ви вже неодноразово стикалися з фільтрами зворотного осмосу. Більшість виробників бутильованої води очищають воду саме таким способом. Довіртеся зворотному осмосу, як це зробили мільйони людей у всьому світі.

Вибирайте ефективність

Ми перетворюємо звичайну воду в чисту

99%

Органічних елементів фільтрується

96%

Неорганічних елементів фільтрується

33%

Вихід чистої води

Роса 266 осмос direct

Зворотноосмотична система підвищеної продуктивності аналогічна за схемою побутовим зворотноосмотичним системам, проте відрізняється від них підвищеною продуктивністю і відсутністю накопичувального бака. Система призначена для роботи в умовах міського водопроводу. Наявність насоса дозволяє експлуатувати фільтр в умовах низького тиску в системі водопостачання - від 0,5 кг / см².

Механічний і вугільний фільтри ефективно видаляють зважені частинки, органічні забруднення, і хлор, зворотноосмотична мембрана- 99 % інших забруднень, які міститися у воді, включаючи іони важких металів, бактерії і віруси.

8750.00 грн

Rosa-266
1 - я стадія очищення - механічний фільтр зі спіненого поліпропілену. Виробляє механічну очистку від суспензій, піску, нерозчинних хімічних сполук. Ступінь очищення-5 мкм. Термін служби-6 000 л або 6 місяців.
2-а стадія очищення< / span> - картридж з пресованого вугілля "РОСА-541" для попереднього абсорбційного очищення. Термін служби-6 000 л або 6 місяців.

3 - я стадія очищення - обратноосмотическая мембрана. Видаляє практично всі органічні забруднювачі (тригалометани та ін.), а також розчинені у воді сторонні рідини, солі важких металів, залізо, ртуть, миш'як, марганець та ін.термін служби близько 3-5 років. Ефективність очищення 99 %.

4-а стадія очищення - постфільтр. Містить високоякісне активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха. Забезпечує усунення сторонніх присмаків і запахів. Ресурс-6000л. термін експлуатації-6 міс.
strelka
stakan

Потрібно більше інформації?

Дзвони нам +38 (068) 14-71-501

111