Фільтр «Роса-256» осмос прямоточний для кафе

  • Виробник: Роса
  • Модель: «Роса-256»
  • Наявність: Є в наявності
  • 18900.00 грн.


  • Фільтр «Роса-256» осмос прямоточний для кафе
Поділитися товаром

Система зворотного осмосу призначена для використання в ресторанах і кафе, готелях, санаторіях і на інших об'єктах.

Зворотньоосмотична система підвищеної продуктивності аналогічна за структурою побутовим обратноосмотичні системи, однак відрізняється від них підвищеною продуктивністю і призначена, перш за все, для роботи в умовах міського водопроводу.

Механічний і вугільний фільтри ефективно видаляють зважені частинки, органічні забруднення, і хлор, обратноосмотическая мембрана - 99% інших забруднень, яку воно містить у воді, включаючи іони важких металів, бактерії і віруси.

У передочистку використовуються картриджі для колб стандарту 10 "(Slim). До системи підключено 3 мембрани продуктивністю по 400 галонів на добу. Сумарна продуктивність системи становить 1920-4320 л \ добу або 80-180 л \ год.

Перевагою даної системи є простота експлуатації, можливість простого підключення до водопроводу і доступна елементарна база (змінні елементи).

Рекомендується для постачання чистою водою кафе, ресторанів, їдалень, дитячих садків і шкіл - всюди, де мається підвищена потреба в чистій воді.

Ступені очищення води

1-я стадія очищення - механічний фільтр з спіненого поліпропілену. Проводить механічну очистку від суспензій, піску, нерозчинних хімічних соедіненій.Степень очищення - 20 мкм. Термін служби - близько 6 000 л.

2-я стадія очищення - Картридж виготовлений в Таїланді на замовлення компанії "Роса". Натуральна шкаралупа кокосового горіха, використана в якості сировини для активованого вугілля в поєднанні з сучасною технологією виробництва забезпечує картриджу унікальні абсорбційні властивості. Це робить його на порядок вище традиційних картриджів Carbon Block, виготовлених шляхом екструдування з додаванням поліетилену. . Термін служби - близько 6 000 л.

3-тя стадія очищення - механічний фільтр з спіненого поліпропілену. Проводить механічну очистку від суспензій, піску, нерозчинних хімічних соедіненій.Степень очищення - 5 мкм. Термін служби - близько 6 000 л.

4-я стадія очищення - обратноосмотическая мембрана. Видаляє практично всі органічні забруднювачі (тригалометани та ін.), А такжерастворённие в воді сторонні рідини, солі важких металів, залізо, ртуть, миш'як, марганець і ін. Матеріал мембрани - тонкоплівкових композит діаметр отворів - 1 ангстрем (10-10 м). Пропускає тільки молекули води, а домішки (аж до радіонуклідів) зливаються в дренаж. Діаметр отворів мембрани в 200 разів менше розміру вірусів і в 4000 разів менше бактерій. Термін служби близько 3-5 років. Ефективність очищення 99%. (Кількість мембран - 3 штуки).

Фільтри для води
Використовувані картриджі 10 дюймов
Максимальна температура 40°С
Максимальний тиск 16 кг/см²
Підключення до водопроводу ½"
Продуктивність 180 л / сутки
Рекомендована періодичність заміни картриджів 6 месяцев
Робочий тиск 6 кг/см²
Термін служби мембрани 3-5 лет

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Доступні варіанти

Ці товари можуть бути вам цікаві