Роса 266 осмос direct

  • Виробник: Роса
  • Модель: Роса-266
  • Наявність: Є в наявності
  • 8750.00 грн.


Поділитися товаром
Зворотньоосмотична система підвищеної продуктивності аналогічна за схемою побутовим обратноосмотичні системи, однак відрізняється від них підвищеною продуктивністю і відсутністю накопичувального бака. Система призначена для роботи в умовах міського водопроводу. Наявність насоса дозволяє експлуатувати фільтр в умовах низького тиску в системі водопостачання - від 0,5 кг / см ².
Механічний і вугільний фільтри ефективно видаляють зважені частинки, органічні забруднення, і хлор, обратноосмотическая мембрана - 99% інших забруднень, які містяться у воді, включаючи іони важких металів, бактерії і віруси.

Ступені очищення води

1-я стадія очищення - механічний фільтр з спіненого поліпропілену. Проводить механічну очистку від суспензій, піску, нерозчинних хімічних соедіненій.Степень очищення - 5 мкм. Термін служби - 6 000 л або 6 місяців.

2-я стадія очищення - картридж з пресованого вугілля "РОСА-541" для попередньої абсорбційної очистки. Термін служби - 6 000 л або 6 місяців.

3-тя стадія очищення - обратноосмотическая мембрана. Видаляє практично всі органічні забруднювачі (тригалометани та ін.), А також розчинені у воді сторонні рідини, солі важких металів, залізо, ртуть, миш'як, марганець і ін. Матеріал мембрани - тонкоплівкових композит діаметр отворів - 1 ангстрем (10-10 м) . Пропускає тільки молекули води, а домішки (аж до радіонуклідів) зливаються в дренаж. Діаметр отворів мембрани в 200 разів менше розміру вірусів і в 4000 разів менше бактерій. Термін служби близько 3-5 років. Ефективність очищення 99%.

4-я стадія очищення - фільтр поста. Містить високоякісне активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха. Забезпечує усунення сторонніх присмаків і запахів. Ресурс - 6000л. Термін експлуатації - 6 міс.
Фільтри для води
Використовувані картриджі 10 дюймов
Країна виробник Україна
Максимальна температура 40 ° С
Підключення до водопроводу ½
Продуктивність при Н.У. (Давление = 5,5 кг / см ², t = 25 ° C, TDS <200ppm) - 1514 л / сутки
Рекомендована періодичність заміни картриджів 6 месяцев
Робочий тиск 0,5 - 6 кг / см
Термін служби мембрани 3-5 лет;

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Доступні варіанти

Ці товари можуть бути вам цікаві