Про компанію

Роса® - український виробник фільтрів для води

Виробництво фільтрів №1
Виробництво фільтрів №2
Виробництво фільтрів №3
Виробництво фільтрів №4
Виробництво фільтрів №5

Виробництво фільтрів для води розпочато на нашому підприємстві в 2005 році з випуску уніфікованого 10-дюймового корпусу.

Сьогодні асортимент продукції Роса® значно збільшився. Це - фільтри-глечики, одно-, дво-, трікорпусние проточні системи, кілька видів обратноосмотічеськіх фільтрів, різноманітні картриджі для всіх перерахованих фільтрів, картриджі водоочищення промислового і ін.

Відзначимо, що більшість нашої продукції виготовляється на власному обладнанні з вітчизняної сировини. Поряд з цим використовуються кращі імпортні комплектуючі і сировину провідних світових виробників.

Для приготування фільтруючих сумішей використовуються іонообмінні смоли Dow Chemical і вугілля Chemviron Carbon. Чудові показники очищеної води забезпечують природні фільтруючі матеріали з унікальними властивостями: Шунгіт, Цеоліт, Кварц. Обратноосмотичні і ультрафільтраційні мембрани Filmtec, використані для Роса®, є кращими у своїй галузі.

Високоякісні крани очищеної води і латунні хромовані підключення з мініатюрними кранами, швидкоз`ємні фітинги John Guest - все це забезпечує фільтрам Роса високу якість. Конструкція наших фільтрів і склад фільтруючих сумішей захищені більш, ніж десятьма патентами на винаходи і корисні моделі.

Фільтри Роса удостоєні високих нагород: вони в числі «100 кращих товарів», а наша компанія - володар Гран-прі «Вища Проба». У 2010 році фільтри Роса сертифіковані Держстандартом України. Сертифікація є добровільною і проведена з метою підтвердження високої якості нашої продукції.

Ми працюємо для того, щоб наш покупець пив чисту воду!